100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

anyị oru ngo

Advanced mba mmepụta technology na elu mma

gbasara Anyị
_W2A2318

Tọrọ ntọala na 2014, Topticom na-anọchi anya nkwukọrịta okwu kachasị elu, nke a bụ ọhụụ anyị nke duziri ma duzie anyị ebe ọ bụ na a tọrọ ntọala. Mgbe ihe karịrị afọ 5 'uto ngwa ngwa, anyị enyerela aka iwulite netwọkụ ọsọ ọsọ ma nwee ntụkwasị obi gburugburu ụwa site na ịnye transceiver dị elu ma nwee ntụkwasị obi.
Anyị na-enye ọtụtụ ihe ntụgharị OEM dakọtara transceiver, dịka 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Anyị na-elekwasị anya ma na-agbaso nzụlite teknụzụ ka anyị wee nye gị ngwaahịa kachasị ọhụrụ iji nyere gị aka mee ka ahịa gị dị ngwa na ngwaahịa dị iche iche.

ele ihe