page_banner

ngwaahịa

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP transceiver optical

nkenke nkọwa:

100Gb / s QSFP28 SR4 bụ a
anọ ọwa, pluggable, yiri ngwa anya transceiver na e mere maka 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR na ngwa CPRI10. Ha kwadoro QSFP28 MSA na-ekwenye ekwenye, IEEE 802.3bm. Ndị na-ahụ maka ngwa anya na-agbaso ihe RoHS-6 chọrọ.


Product Ihe

Nkọwa ngwaahịa

100G QSFP28 jikọtara ụzọ data anọ dị na ntụziaka ọ bụla site na bandwidth 100Gb / s. Lazọ nke ọ bụla nwere ike ịrụ ọrụ na 28Gb / s ruo 100m nnyefe dị anya site na iji eriri OM4 Ejiri usoro modulu ndị a iji rụọ ọrụ n'elu sistemụ eriri multimode site na iji ogologo nrịgo nke 850nm.

Njirimara Ngwaahịa

Ruo 28Gb / s data ọnụego kwa channelụ

Factordị ụdị ihe QSFP28 dị ọkụ

4 ọwa 850nm VCSEL ma ọ bụ ihe nchọpụta ihe osise PIN

Ọnọdụ okpomọkụ: -20 ka 75 ℃

Ejiri arụ ọrụ nyocha dijitalụ

Single + 3.3V ike ọkọnọ

Obere ike oriri <3,5 W

Ngwa

Igbe to akpa

Ebe nchekwa data

Infiniband QDR, DDR na SDR

100G Ethernet

Nkọwa 10

Nkọwapụta Ngwaahịa

Oke

Data

Oke

Data

Factdị Ihe

QSFP28

Ogologo ebili mmiri

850nm

Max Data Ọnụego

103.1 Gbps

Max Nzipu Anya

100m @ OM4

Njikọ

MTP / MPO

Mgbasa ozi

MMF

Transmitter .dị

VCSEL 850nm

Erite Type

PIN

Ihe nyocha

DDM Akwadoro

Ọnọdụ okpomọkụ

-20 ruo 70 Celsius C (32 ka 158 Celsius F)

TX Ike nke ọ bụla

-8.4 ~ 2.4dBm

Erite Sensitivity

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Oriri Ike

3.5W

Oke mkpochapu

3dB

1

Nnwale Ogo

2

TX / RX Ngosipụta Ọbara Ọbara

3

Ule Ogologo

4

Ngwa anya ụdịdị dị iche iche Ule

5

Nnwale nke ndụ

6

Elidabere na nkwụsi ike

Ule nyocha

xinfu

Akwụkwọ asambodo

safd (2)

OA asambodo

safd (3)

EMC akụkọ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver optical MPO