page_banner

ngwaahịa

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver optical

nkenke nkọwa:

Ndị transceivers SFP28 bụ arụmọrụ dị elu, modulu dị ọnụ ala na-akwado ọnụego data nke 25Gbps na oke njikọ ogologo nke 10km na SMF. Ezubere ya maka 25GBASE-LR Ethernet na 25.78125 Gb / s otu uzo 100GE LR4. Ha kwenyere na SFF-8402 na SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 na IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.


Product Ihe

Nkọwa ngwaahịa

Emere 25G SFP28 transceiver optical maka 25GBASE-LR Ethernet na 25.78125 Gb / s otu uzo 100GE LR4. Njikọ njikọ ya kachasị elu bụ 10km na SMF. Onye na-ahụ ihe ngwa ngwa anya bụ RoHS.

Njirimara Ngwaahịa

Ihe ruru 25.78125Gb / s ọnụego data
FPdị ụdị SFP28 na-ekpo ọkụ
Duplex LC njikọ
1310nm DFB na onye natara PIN
Ejiri arụ ọrụ nyocha dijitalụ
Oke njikọ ogologo nke 10km na SMF
Single + 3.3V ike ọkọnọ
Obere ike oriri <1.2W
Ọnọdụ ọnọdụ ọrụ: -5 ~ + 70 Celsius

Ngwa

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s otu uzo 100GE LR4

Nkọwapụta Ngwaahịa

Oke

Data

Oke

Data

Factdị Ihe

SFP28

Ogologo ebili mmiri

1310nm

Max Data Ọnụego

25.78125 Gbps

Max Nzipu Anya

10km

Njikọ

Duplex LC

Mgbasa ozi

SMF

Transmitter .dị

DFB 1310nm

Erite Type

PIN

Ihe nyocha

DDM Akwadoro

Ọnọdụ okpomọkụ

-5 ruo 70 Celsius

TX Ike

-7 ~ 2dBm

Erite Sensitivity

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Oriri Ike

1.2W

Oke mkpochapu

3.5dB

1

Nnwale Ogo

2

TX / RX Ngosipụta Ọbara Ọbara

3

Ule Ogologo

4

Ngwa anya ụdịdị dị iche iche Ule

5

Nnwale nke ndụ

6

Elidabere na nkwụsi ike

Ule nyocha

xinfu

Akwụkwọ asambodo

safd (2)

OA asambodo

safd (3)

EMC akụkọ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Nke gara aga: