page_banner

ngwaahịa

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC ngwa ntanetị transceiver

nkenke nkọwa:

SFP28 LAN-WDM Module kwekọrọ na SFF-8431, SFF-8432 na IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. A na-enweta ọrụ nyocha nchọpụta dijitalụ site na ntanetị ntanetị 2-waya, dịka akọwapụtara na SFF-8472. Igwe nyocha anya na-akwado ihe RoHS chọrọ.


Product Ihe

Nkọwa ngwaahịa:

25G LAN WDM bụ kọmpụta nwere ezigbo kọmịị transceiver modul ma nwee ogologo ntụgharị 12. LAN-WDM EML transmitter na APD erite na-enye arụmọrụ dị elu maka ngwa Ethernet ruo na njikọ 10km na SMF.

Njirimara Ngwaahịa

Ọnụ ọgụgụ data na-arụ ọrụ ruo 25Gbps
LAN-WDM EML Na-eme ka laser na APD na-anabata ya
FPkpụrụ ụkwụ SFP28 na-ekpo ọkụ
Ejiri arụ ọrụ nyocha dijitalụ
Single + 3.3V ike ọkọnọ
Mgbanye ike na-erughị 2.0 W
CDR dị n'ime na ntanetị na ntanetị
Kwado uzo CDR
Ihe SFP28 MSA nwere njikọ LC
Jita dị ala
EMI dị oke ala na ezigbo nchebe ESD
RoHS kwekọrọ

Ngwa

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / ECPRI
Ndị ọzọ ngwa anya njikọ

Nkọwapụta Ngwaahịa:

Oke Data Oke Data
Factdị Ihe SFP28 Ogologo ebili mmiri LANWDM
Max Data Ọnụego 25.78125 Gbps Max Nzipu Anya 10km
Njikọ Duplex LC Mgbasa ozi SM
Transmitter .dị LANWDM EML Erite Type APD
Ihe nyocha DDM Akwadoro Ọnọdụ okpomọkụ 0 ruo 70 Celsius
TX Ike nke ọ bụla -2 ~ + 6dBm Erite Sensitivity <-19.5dBm
<-19.5dBm Oriri Ike 2W Oke mkpochapu

6dB

1

Nnwale Ogo

2

TX / RX Ngosipụta Ọbara Ọbara

3

Ule Ogologo

4

Ngwa anya ụdịdị dị iche iche Ule

5

Nnwale nke ndụ

6

Elidabere na nkwụsi ike

Ule nyocha

xinfu

Akwụkwọ asambodo

safd (2)

OA asambodo

safd (3)

EMC akụkọ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver optical

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC nyocha transceiver opticalNgwaahịa