page_banner

ngwaahịa

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver optical

    40Gb / s 40km QSFP + Transceiver bụ modul transceiver nke emere maka ngwa nkwukọrịta ngwa anya 40km. Imewe a kwekọrọ na 40GBASE-ER4 nke ọkọlọtọ IEEE P802.3ba na nkwekọrịta QSFP Multi-Source Agreement (MSA).
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver optical

    40Gb / s 2km QSFP + Transceiver bụ modul transceiver nke emere maka 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR na DDR njikọta na ngwa njikọ 40G Telecom. Imewe a kwekọrọ na 40GBASE-LR4 nke ọkọlọtọ IEEE P802.3ba na QSFP Multi-Source Agreement (MSA) na QDR / DDR Infiniband ọnụego data
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO transceiver optical

    Ezubere usoro modul QSFP + iji mee ihe na 40 Gigabit kwa elekere nke abụọ gbasara eriri multimode, tinyere nkwụsịtụ na 10 Gigabit anọ maka njikọ nke abụọ. Ha kwadoro QSFP + MSA na IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 na IEEE 802.3ba 10GBASE-SR. A na-enweta ọrụ nyocha dijitalụ site na I2C interface, dịka akọwapụtara site na QSFP + MSA. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM Duplex LC transceiver optical

    40Gb / s 10km QSFP + Transceiver bụ modul transceiver nke emere maka ngwa nkwukọrịta ngwa anya 10Km. Imewe a kwekọrọ na 40GBASE-LR4 nke ọkọlọtọ IEEE P802.3ba na nkwekọrịta QSFP Multi-Source (MSA).