page_banner

ngwaahịa

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver optical

nkenke nkọwa:

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver bụ modul transceiver nke emere maka ngwa nkwukọrịta ngwa anya 40km. Imewe a kwekọrọ na 40GBASE-ER4 nke ọkọlọtọ IEEE P802.3ba na nkwekọrịta QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Product Ihe

Nkọwa ngwaahịa

Modul ahụ gbanwere ọwa ntinye ntinye 4 (ch) nke data eletriki 10Gb / s na akara ngosi 4 CWDM, ma na-atụgharị ha n'otu ọwa maka nnyefe anya 40Gb / s. N'aka nke ọzọ, na akụkụ onye na-anata ihe, modul ahụ na-atụpụkarị 40Gb / s ntinye n'ime akara ngosi 4 CWDM, wee gbanwee ha gaa na ntanetị 4 na-eweta data eletriki.

Ogologo nke etiti nke 4 CWDM ọwa bụ 1271nm, 1291nm, 1311nm na 1331nm dị ka ndị òtù CWDM ntụgharị okporo ụzọ akọwapụtara na ITU-T G694.2. Ọ nwere njikọ LC duplex maka ntanetị anya na njikọ 38-pin maka njikọ eletriki. Iji belata mgbasa anya na usoro ogologo, a ga-etinye otu eriri (SMF) na modulu a.

Njirimara Ngwaahịa

Na-akwado nchịkọta 41.2Gbps ọnụego 

Unxooled 4x10.3Gbps transmitter CWDM

Akwa-enwe mmetụta PIN-TIA erite

Ruo 40km na SMF

Igbe Duplex LC

Ihe nkwụnye ihe nkwụnye QSFP + na-ekpo ọkụ                  

Ike mgbasa <3.5W

Lọ obibi niile maka arụmọrụ EMI ka mma

RoHS6 kwekọrọ (na-eduga n'efu)

Ọnọdụ okpomọkụ:

Azụmaahịa: 0ºC ka + 70 Celsius C

Ngwa

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR na njikọta DDR

40G Telecom njikọ

Nkọwapụta Ngwaahịa

Oke

Data

Oke

Data

Factdị Ihe

QSFP +

Ogologo ebili mmiri

CWDM

Max Data Ọnụego

41.2

Max Nzipu Anya

40km @ SMF

Njikọ

Duplex LC

Mgbasa ozi

SMF

Transmitter .dị

CWDM

Erite Type

APD

Ihe nyocha

DDM Akwadoro

Ọnọdụ okpomọkụ

0 ruo 70 Celsius C (32 ka 158 ° F)

TX Ike

-2.7 ~ 5dBm

Erite Sensitivity

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Oriri Ike

3.5W

Oke mkpochapu

3.5dB

1

Nnwale Ogo

2

TX / RX Ngosipụta Ọbara Ọbara

3

Ule Ogologo

4

Ngwa anya ụdịdị dị iche iche Ule

5

Nnwale nke ndụ

6

Elidabere na nkwụsi ike

Ule nyocha

xinfu

Akwụkwọ asambodo

safd (2)

OA asambodo

safd (3)

EMC akụkọ

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver optical

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC nyocha transceiverNgwaahịa