page_banner

ngwaahịa

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC ngwa ntanetị transceiver

    Ndị transceivers ahụ bụ imewe maka netwọọdụ ebe nchekwa dị elu, ụyọkọ kọmpụta ga-ejikọ, OBSAI interface, CPRI interface, Ọdịdị ọsọ ọsọ ọsọ na omenala na Njikọ Inter Rack. Ihe ntụgharị transceiver kwekọrọ na SFP + Multi-Source Agreement (MSA) ma dakọtara na ihe RoHS chọrọ.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC transceiver optical

    Ndị transceivers ahụ bụ imewe maka netwọọdụ ebe nchekwa dị elu, ụyọkọ kọmpụta ga-ejikọ, OBSAI interface, CPRI interface, Ọdịdị ọsọ ọsọ ọsọ na omenala na Njikọ Inter Rack. Ihe ntụgharị transceiver kwekọrọ na SFP + Multi-Source Agreement (MSA) ma dakọtara na ihe RoHS chọrọ.