page_banner

ngwaahịa

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC transceiver optical

    Ezubere 10Gb / s SFP + SR iji mee ihe na njikọ 10-Gigabit Ethernet n'elu eriri multimode. Ha kwadoro SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW na 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. A na-enweta ọrụ nyocha nchọpụta dijitalụ site na ntanetị ntanetị 2-waya, dịka akọwapụtara na SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex ngwa anya transceiver

    Ezubere 10Gb / s Enwetara obere ụdị ihe kpatara Plugable SFP + transceivers maka iji na 10-Gigabit Ethernet jikọtara ya ruo 10km karịa eriri Single Mode. Ha kwenyere na SFF-8431, SFF-8432 na IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, na ọrụ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L dijitalụ nchọpụta dị site na ntanetị ntanetị 2-waya. Ndị transceivers optical na-agbaso ihe RoHS chọrọ.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex ngwa anya transceiver

    Ezubere maka 10Gb / s Enwetara obere ụdị ihe kpatara Plugable SFP + transceivers iji mee ihe na njikọ 10-Gigabit Ethernet ruo 20km karịa eriri Single Mode. Ha kwenyere na SFF-8431, SFF-8432 na IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, na ọrụ 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L dijitalụ nchọpụta dị site na ntanetị ntanetị 2-waya. Ndị transceivers optical na-agbaso ihe RoHS chọrọ.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex ngwa anya transceiver

    10Gb / s Ndị na-ebugharị SFP + transceivers bụ ndị nwere obere obere ihe na-akpata SFP + transceivers e mere maka ojiji na 10-Gigabit ọnụọgụ ọnụọgụ abụọ wee ruo 40km nke G.652 otu ụdị fiber. Ha kwenyesiri ike na SFF-8431 1, SFF-8432 2 na 10GBASE- ER / EW; kwado 4x, 8x na 10x Fiber Channel, yana nhọrọ CPRI 2 site na 8, karịa njikọ 40km.
    A na-enweta ọrụ nyocha nchọpụta dijitalụ site na ntanetị ntanetị 2-waya, dịka akọwapụtara na SFF-8472. Ndị transceivers optical na-agbaso ihe RoHS chọrọ.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Ndị na-ebugharị SFP + transceivers bụ ndị nwere obere obere ihe na-akpata SFP + transceivers e mere maka ojiji na 10-Gigabit ọnụọgụ ọnụọgụ abụọ wee ruo 40km nke G.652 otu ụdị fiber. Ha kwenyesiri ike na SFF-8431 1, SFF-8432 2 na 10GBASE- ER / EW; kwado 4x, 8x na 10x Fiber Channel, yana nhọrọ CPRI 2 site na 8, karịa njikọ 40km.
    A na-enweta ọrụ nyocha nchọpụta dijitalụ site na ntanetị ntanetị 2-waya, dịka akọwapụtara na SFF-8472. Ndị transceivers optical na-agbaso ihe RoHS chọrọ.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex ngwa anya transceiver

    10Gb / s Ndị na-ebugharị SFP + ZR bụ ndị na-ebuwanye obere ihe na-akpata SFP + transceivers e mere maka iji ya na 10GBASE-ZR / ZW ruo 80km nke G.652 otu ụdị eriri. Ha kwadoro SFF-8472 na SFP + MSA, SFF-8431 na SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, Class B na Telcordia GR-468-CORE.
    A na-enweta ọrụ nyocha nchọpụta dijitalụ site na ntanetị ntanetị 2-waya, dịka akọwapụtara na SFF-8472. Ndị transceivers optical na-agbaso ihe RoHS chọrọ.